SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

Blog, badający fenomen dekultury, a także znajdujący, informujący i komentujący MIŁOŚĆ ^^ Tę, którą pamiętasz…

EnM #49 – trailer gry Macross 30, powrót magazynu Macross Chronicle

Namco Bandai Games zamieściło dzisiaj zwiastun gry „Macross 30: Ginga o Tsunagu Utagoe” (28 lutego 2013):

No cóż, nie ma to jak zachęcić fana do zakupu konsoli. Wygląda na to, że pod koniec 2013/na początek 2014 roku zaopatrzę się w PS3 i bardziej szczegółowy słownik japońsko-polski. Do tej pory spodziewałem się hermetycznej relacji między poszczególnymi bohaterami serii anime, a tutaj widzę pełną kooperację w scenkach animowanych (Sheryl Nome spotykająca Sarę Nome :)), a nawet rywalizację z czarnymi charakterami. Naprawdę czuć, że gra jest substytutem jubileuszowej serii anime i podsumowaniem 30-lecia uniwersum. Brawo Artlink, Namco Bandai i Big West!

Można także w końcu bliżej się przyjrzeć najnowszej Valkyrii – YF-30 Chronos 🙂 Sądząc po budowie jest chyba przeznaczona do przemieszczania przez wąskie lokacje (szybkie etapy w grze?).
YF-30 Chronos

Poprzednie newsy o grze:
Opis fabuły i krótka biografia na temat nowych postaci z gry
Specyfikacje gry, lista postaci i twórca historii (Ukyō Kodachi)
szczegóły dotyczące wydania (cena, data gry: 28 lutego)
teaser trailera gry


Magazyn Macross Chronicle wraca do drukarni. 80-numerowa wersja pisma, która wydawana była próbnie w regionie Hiroshima (10 numerów) na początku roku, wróci w 15 stycznia jako tygodnik. DeAgostini zdecydowało się tym razem sprzedawać kolekcję na terenie całej Japonii.

Przypominam, Macross Chronicle było kompendium wiedzy o uniwersum, oryginalnie wydawanym w latach 2008-2010 przez We’ve Inc. Zapowiadana poszerzona edycja ma być większa o 30 zeszytów, a także zawierać zaktualizowane informacje, związane z takimi produkcjami jak film Macross FB7. Strona projektu: http://deagostini.jp/mcr/
Macross Chronicle 2013


Najnowszy, 16. numer Newtype Ace niestety nie zawiera żadnych istotnych materiałów, związanych z Macrossem. Nie ma nowych rozdziałów mang. Jedynie reklamy już dobrze znanych produktów (ostatni odcinek „Macross Super Dimensional Seminar” zostanie wyemitowany w wigilię na kanale Tokyo MX i 4 stycznia na B11.
Newtype Ace 16

One response to “EnM #49 – trailer gry Macross 30, powrót magazynu Macross Chronicle

  1. ernest1993 13 grudnia, 2012 o 7:32 pm

    gameplay bardzo przyjemny, aż chce się zagrać, widzę od strony graficznej bardzo dobrze, na pierwszy rzut oka wygląda że gra jest rozbudowana. Obie piosenki z trailera świetne, z pewnością będzie dużo świetnych dialogów, ale ogólnie najbardziej byłem pod wrażeniem głosu Isamu, jakoś w Plusie nie zwróciłem na to uwagi a tutaj wyszło naprawdę super.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: