SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

Blog, badający fenomen dekultury, a także znajdujący, informujący i komentujący MIŁOŚĆ ^^ Tę, którą pamiętasz…

Epickie nowości Macrossa #27

W internecie pojawił się oficjalny spot reklamowy wydania Blu-ray serialu Super Dimension Fortress Macross:

Zamieszczono też ilustrację autorstwa Tenjina Hidetaka , która znajdzie się na pudełku wydania Blu-ray filmu Macross: Do You Remember Love?
Macross Do You Remember Love Hybrid


Powstała oficjalna strona musicalu Macross Musicalture, który ma uświetnić 30-lecie Macrossa (3-8 października). Witryna jest dostępna pod adresem: http://macross-musicalture.com/
Macross Musicalture

10 kwietnia wszedł na rynek 8 numer Newtype Ace. Wreszcie po dwóch miesiącach przerwy na łamy pisma powraca manga Super Dimension Fortress Macross: THE FIRST. To nie wszystko, co zostało narysowane przez Haruhiko Mikimoto w tym numerze – do magazynu dołączono książeczkę zatytułowaną „Document of Macross Haruhiko Mikimoto Special„, oznaczony numerem 00 (co oznacza, że najprawdopodobniej będzie więcej części!). Dodatek zawiera 18 stron szkiców projektów postaci z Macross: Do You Remember Love?
Newtype Ace

Okładka pochodzi z forum Macross World

Poza tymi rarytasami  pojawił się też ostatni rozdział mangi „Macross Plus: TAC Name”, informacje o obchodach 30-lecia Macrossa, strona poświęcona zmarłemu niedawno reżyserowi pierwszego Macrossa – Noboru Ishiguro. Pomijając uniwersum, do numeru dodano także plakat Space Battleship Yamato 2199.


Po niespełna dwóch miesiącach istnienia znika z rynku Macross Chronicle. Nie jest to zbyt zaskakująca wiadomość, bo magazyn był jedynie rozszerzonym wariantem starszej wersji (z 50 numerów powiększono materiał do 80 zeszytów), w dodatku wydawanym jedynie w regionie Hiroshima, a Deagostini nie zadbało o odpowiednią reklamę. Z tego też powodu publikacja skończyła się na 8 woluminie.

Aby pozytywnie zakończyć temat prasy, wspomnę jedynie, że 6 czerwca wyjdzie 4 tom mangi Super Dimension Fortress Macross: THE FIRST. Na razie nie jest znana cena, ani okładka.


Na rynku pojawiły też nowe gadżety. Do najdrobniejszych należą naklejki na tył konsoli PSP z dziecięcą Sheryl Nome i nastoletnim Alto Saotome. Kosztują po 2919 jenów każda.
Macross PSP

Jeśli fani mają dziwny gust co do bielizny, to z pewnością ucieszą się z bokserek, ozdobionymi podobiznami piosenkarek Macrossa. Do kupienia za 2940 jenów. Wymiar talii 70-92 centymetry. Dostępna dla każdej z płci 😉

Sheryl Nome Devil Denim ver.
Sheryl Nome Bokserki
Sheryl Nome Bokserki
Sheryl Nome Sweets-holic ver.
Sheryl Nome Bokserki
Sheryl Nome Bokserki
Ranka Lee oosanshouuo-san ver.
Ranka Lee Bokserki
Ranka Lee Bokserki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: