SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

Blog, badający fenomen dekultury, a także znajdujący, informujący i komentujący MIŁOŚĆ ^^ Tę, którą pamiętasz…

Logo promocyjne 30 rocznicy powstania Macrossa zaprezentowane!

Macross 30th Anniversary – logo z takimi słowami pojawiło się na targach Tokyo Game Show, podczas prezentacji wydania Blu-ray gry Macross Last Frontier i filmu Macross Frontier: Sayonara no Tsubasa (przypominam: 20 października). A pod tymi wzruszającymi wyrazami znajdowało się logo U.N. Spacy i cień klasycznego SDF-1 Macross. Panie i Panowie… Ladies and gentlemen… odliczanie do 3 października 2012 roku czas zacząć! 🙂
Macross 30th Anniversary
 (właścicielem zdjęcia jest Dengeki – link)

Niewiadomo, co kryje się pod tym magicznym znakiem towarowym, ale daje on nadzieję na kolejną serię, dziejącą się w świecie Macross. Dotychczas nie było ani jednej okrągłej rocznicy uniwersum, która nie skończyłaby się nową animacją i mimo pewnych wątpliwości względem Shoji KawamoriegoSatelight (aktualnie zajmują się produkcją serii Aquarion Evol), trzeba wierzyć w potęgę protokultury. Loga z cyferką mają duże znaczenie, bo pojawiają się reguralnie od wielu lat, by później towarzyszyć nowej sadze Macrossa.

Być może będzie to sprawdzona taktyka, polegająca na wydaniu/emisji pilota nowej serii w 2012 roku, a następnie jej kontynuowania w 2013. Tak było wcześniej z Macross Frontier (najpierw Deculture Edition w grudniu 2007, następnie normalny serial w kwietniu 2008) .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: