SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

Blog, badający fenomen dekultury, a także znajdujący, informujący i komentujący MIŁOŚĆ ^^ Tę, którą pamiętasz…

Matka Ranki Lee poślubiła pilota/ów Variable Fighter

Tytuł wpisu jak z prasy kolorowej, ale trafnie przedstawia to, o czym pisze. Oto Macross dochował się swojej własnej pary w japońskim showbiznesie – w dniu 8 sierpnia doszło do zawarcia małżeństwa między Maayą Sakamoto, a Kenichi’m Suzumurą. Obydwoje aktorów, podkładających głos, miało swego czasu przygodę z produkcjami animowanymi świata Macross, choć co ciekawe nie jednocześnie.

Kenichi Suzumura dwukrotnie wcielał się w postacie tego uniwersum. Jego debiutem w roli seiyuu był Morley (pilot Diamond Force z Macross 7), za to już 8 lat później podłożył głos pod samego pilota F-14 i VF-0 – Shina Kudou (główny bohater Macross Zero).

Maaya Sakamoto wykreowała za to postać Mei Ranshe, matki Ranki Lee. Poza aktorstwem jest też piosenkarką – zaśpiewała pierwszy opening Macrossa FrontierTriangular.

Maaya Sakamoto

Kenichi Suzumura

Wbrew pozorom, to raczej nie praca nad Macrossem zbliżyła ich do siebie. Para uczestniczyła wspólnie też przy kilkunastu innych anime – Ouran High School Host Club, Kara no Kyōkai – the Garden of sinners, Mobile Suit Gundam Seed Destiny, Black Butler II, Final Fantasy VII: Advent Children, Star Driver Kagayaki no Takuto, Soul Eater, and Birdy the Mighty Decode.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: