SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

Blog, badający fenomen dekultury, a także znajdujący, informujący i komentujący MIŁOŚĆ ^^ Tę, którą pamiętasz…

Epickie nowości Macrossa #10

Jeszcze nie tak dawno Namco Bandai zapowiedział zestaw „Hybrick Pack”, a już możemy go doświadczyć w formie wizualnej. Na oficjalnej stronie Macross F pojawił się nowy spot reklamowy, zawierający w sobie trailer filmu „Macross F Sayonara no Tsubasa” oraz gry „Macross Last Frontier”. Jeśli chodzi o pierwszą produkcję cieszyć mogą nowe fragmenty, które nie pojawiały się w oryginalnych zwiastunach kinowych, za to jeżeli mówimy o drugiej pozycji, to trzeba mieć nadzieję, że zaprezentuje się ona lepiej niż w przypadku Macross Trial Frontier, również wydanej z filmem na PS3. Słowo „trial” świetnie zostało dopasowane, bo tamta gra była krótka. Valkyrie, tak jak tutaj, prezentowały się ładnie, ale nie było za bardzo okazji, aby je oblatać.

Przypominam, że w przypadku Blu-ray Japonia ma inny region niż Polska, więc należy pomyśleć o odpowiednim odtwarzaczu przed chęcią zakupu.

Na deser zapraszam do obsłuchania nowego coveru Salomé Anjarí. Tym razem podjęła się ona zaśpiewania Yousei z Macross Frontier i wykonanie utworu brzmi interesująco.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: